Užupio krautuvė — vytinti kumpiai, alyvuogių aliejus ir kiti delikatesai

Sveriamos alyvuogės ir daržovės

sauleje_dziovinti_pomidorai

Saulėje džiovinti pomidorai

Saulėje džiovinti pomidorai be aliejaus – iššūkis Jūsų kulinarinei fantazijai. Naudokite padažams ir sriuboms gardinti arba sukurkite savo marinavimo receptą. Būtų smagu, jei geriausiu receptu pasidalintume su mumis.

mociutes alyvuoges

“Močiutės” alyvuogės

Žalios traiškytos alyvuogės, pretenduojančios tapti metų atradimu. Ispanai jas taip ir vadina “aceitunas aliñadas de la abuela” – močiutės marinuotos alyvuogės. Pagardintos paprikomis, česnakais ir daugybe prieskonių, kurių sudėties močiutė neatskleidžia. Kilmės šalis: Ispanija.

pusiau dziovinti vysniniai pomidorai 1

Pusiau džiovinti vyšniniai pomidorai

Pusiau džiovinti vyšniniai pomidorai su prieskoniais aliejuje.

italisku alyvuogiu asorti 1

Itališkų alyvuogių asorti

Žalios ir juodos alyvuogės be kauliukų aliejuje su prieskoniais.

alyvuoges gordal

Alyvuogės Gordal

Alyvuogės Gordal (dėl įspūdingo dydžio dar vadinamos “Karališkomis”) dažniausiai auginamos Ispanijoje. Didelės, apvalios uogos skinamos žalios ir marinuojamos sūryme. Savito skonio, mėsingos alyvuogės dažniausiai naudojamos maistui, iš jų nespaudžiamas aliejus, kadangi vaisiai turi nedaug aliejaus.

aragon

Alyvuogės Aragon

Pailgos formos, tamsiai violetinės-juodos spalvos alyvuogės. Vaisiai skinami jau sunokę, ruošiami tradiciniu Aragono (Ispanija) būdu: tik su vandeniu ir druska, todėl alyvuogėse išlieka šiek tiek natūralaus kartumo. Puikiai tinka kaip užkandis, salotoms, makaronų patiekalams ir troškiniams.

perla negra

Alyvuogės Negra Perla Gigante

Negra Perla Gigante – įspūdingo dydžio juodosios alyvuogės iš Ispanijos. Švelnaus skonio, mėsingos. Gamintojas: Hijos de José Lou (Ispanija)

cerignola

Žaliosios alyvuogės Bella di Cerignola

Kai kurie šaltiniai teigia, kad alyvuogės Bella di Cerignola pradėtos auginti Italijoje maždaug 1400 metais ir paplito Cerignola apylinkėse. Alyvmedžiai dažniausiai auga 100-150 metrų aukštyje virš jūros lygio. Nuo 2000 metų ši alyvuogių rūšis yra įtraukta į produktų su saugoma … Skaitykite išsamiau…

arbequina

Alyvuogės Arbequina

Labai mažos rusvos spalvos apvalios alyvuogės su kauliukais. Tvirtos struktūros, natūralaus skonio. Gamintojas: Hijos de José Lou (Ispanija)

Draugai

Naujienlaiškis

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškio ir naujienas sužinokite patys pirmi

Mūsų partneriai

  • Favols
  • part_jl
  • part_ea
  • part_tc
  • part_dg
  • part_pp
  • part_fb
  • part_gg
  • part_fc

Užupio krautuvė © 2010. Visos teisės saugomos.

Sukūrė: novelė