Užupio krautuvė — vytinti kumpiai, alyvuogių aliejus ir kiti delikatesai

Trapučiai

water biscuit 1

Krekeriai Stornoway

Trapūs klasikiniai krekeriai, pelnę daugybę apdovanojimų, puikiai tinka su sūriais, užtepėlėmis, paštetais, žuvimi. Grynasis kiekis: 150 g Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė (Škotija).

salt and black pepper 1

Krekeriai Stornoway su jūros druska ir juodaisiais pipirais

Krekeriai Stornoway su jūros druska ir juodaisiais pipirais, 2 auksinės žvaigždės Grate Taste 2014. Grynasis kiekis: 150 g Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė (Škotija).

rosemary water biscuits 1

Krekeriai Stornoway su rozmarinais

Rozmarinai tarsi pakelia klasikinius krekerius, suteikdami jiems Viduržemio jūros regiono aromato ir skonio. Puikiai tinka su paštetais, mėsa, ožkos pieno sūriais, brie ir kt. Grynasis kiekis: 150 g Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė (Škotija).

parmesan and garlic 1

Krekeriai Stornoway su parmezanu ir česnakais

Trapūs krekeriai, pagardinti parmezanu ir česnakais, puikiai tinka su užtepėlėmis (humusu, avokadų užtepėle, pomidorų salsa), su prancūziškais sūriais, skanūs ir vieni. Grynasis kiekis: 150 g Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė (Škotija).

sesam seed biscuit 1

Krekeriai Stornoway su sezamo sėklomis

Šiek tiek saldesni trapūs krekeriai, puikiai tinka su bet kokiu sūriu. Grynasis kiekis: 150 g Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė (Škotija).

coctail water biscuit 1

Krekeriai Stornoway Coctail

Maži trapūs klasikiniai krekeriai, pelnę daugybę apdovanojimų, puikiai tinka su sūriais, užtepėlėmis, paštetais, žuvimi. Grynasis kiekis: 125 g Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė (Škotija).

seaweed biscuits 1

Krekeriai Stornoway su jūros dumbliais

Maži trapūs krekeriai skoniu primena atostogas prie jūros. 3 auksinės žvaigždės Grate Taste 2013, vėliau nominuoti geriausiu Škotijos produktu. Paragauti būtina! Grynasis kiekis: 125 g Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė (Škotija).

oatcakes 1

Tradiciniai avižiniai Stornoway sausainiai

Gaminami nedideliais kiekiais pagal tradicinį škotų receptą. Puikiai tinka su sūriais, mėsa, skanūs vieni. Grynasis kiekis: 125 g Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė (Škotija).

Stag-1

Trapios lazdelės su sūriais

Trapios lazdelės su DUNLOP sūriu, 100 g Highland Dunlop - kietas nepasterizuoto karvės pieno sūris, tradiciškai brandinamas drobulėse. Riešutiškas ir kreminis sūrio skonis puikiai persipina su trapia ir lengva sviestinės tešlos struktūra. Ragaukite su sausu sidru, sodriais Bordeaux ar Rioja vynais. … Skaitykite išsamiau…

Draugai

Naujienlaiškis

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškio ir naujienas sužinokite patys pirmi

Mūsų partneriai

  • Favols
  • part_jl
  • part_ea
  • part_tc
  • part_dg
  • part_pp
  • part_fb
  • part_gg
  • part_fc

Užupio krautuvė © 2010. Visos teisės saugomos.

Sukūrė: novelė