Užupio krautuvė — vytinti kumpiai, alyvuogių aliejus ir kiti delikatesai

Trapučiai

water biscuit 1

Krekeriai Stornoway

Trapūs klasikiniai krekeriai, pelnę daugybę apdovanojimų, puikiai tinka su sūriais, užtepėlėmis, paštetais, žuvimi. Grynasis kiekis: 150 g Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė (Škotija).

salt and black pepper 1

Krekeriai Stornoway su jūros druska ir juodaisiais pipirais

Krekeriai Stornoway su jūros druska ir juodaisiais pipirais, 2 auksinės žvaigždės Grate Taste 2014. Grynasis kiekis: 150 g Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė (Škotija).

sesam seed biscuit 1

Krekeriai Stornoway su sezamo sėklomis

Šiek tiek saldesni trapūs krekeriai, puikiai tinka su bet kokiu sūriu. Grynasis kiekis: 150 g Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė (Škotija).

krekeriai suriu draugai

Krekeriai sūrių draugai

Dėžutėje dviejų rūšių krekeriai: #1 su bazilikais ir bolivinėmis balandomis. Draugaus su Feta, Mozzarella, Emmental, Manchego, Brie, Mascarpone, Gruyère, Burrata. #2 su aitriosiomis paprikomis. Draugaus su Cheddar, Manchego, Tête de Moine, mėlynojo pelėsio sūriais, Torta del Casar, Parmigiano Reggiano, Stilton. #3 … Skaitykite išsamiau…

rosemary water biscuits 1

Krekeriai Stornoway su rozmarinais

Rozmarinai tarsi pakelia klasikinius krekerius, suteikdami jiems Viduržemio jūros regiono aromato ir skonio. Puikiai tinka su paštetais, mėsa, ožkos pieno sūriais, brie ir kt. Grynasis kiekis: 150 g Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė (Škotija).

parmesan and garlic 1

Krekeriai Stornoway su parmezanu ir česnakais

Trapūs krekeriai, pagardinti parmezanu ir česnakais, puikiai tinka su užtepėlėmis (humusu, avokadų užtepėle, pomidorų salsa), su prancūziškais sūriais, skanūs ir vieni. Grynasis kiekis: 150 g Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė (Škotija).

coctail water biscuit 1

Krekeriai Stornoway Coctail

Maži trapūs klasikiniai krekeriai, pelnę daugybę apdovanojimų, puikiai tinka su sūriais, užtepėlėmis, paštetais, žuvimi. Grynasis kiekis: 125 g Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė (Škotija).

seaweed biscuits 1

Krekeriai Stornoway su jūros dumbliais

Maži trapūs krekeriai skoniu primena atostogas prie jūros. 3 auksinės žvaigždės Grate Taste 2013, vėliau nominuoti geriausiu Škotijos produktu. Paragauti būtina! Grynasis kiekis: 125 g Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė (Škotija).

olive-party

Olive Party

Viduržemio jūros šalių maisto skonis – ką įsivaizduojate? Alyvuogės, prigulusios siestos miego ant skanaus krekerio. Ramybė ir džiaugsmas, juos galite valgyti gulėdami po medžiu ar plaukdami jachta. Šie krekeriai pagyvina kitus skonius: ragaukite su ispanišku kumpiu, brandintais sūriais ar taure … Skaitykite išsamiau…

Draugai

Naujienlaiškis

Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškio ir naujienas sužinokite patys pirmi

Mūsų partneriai

  • Favols
  • part_jl
  • part_ea
  • part_tc
  • part_dg
  • part_pp
  • part_fb
  • part_gg
  • part_fc

Užupio krautuvė © 2010. Visos teisės saugomos.

Sukūrė: novelė